T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Minikler Kendi Sergilerini Başkan amcalarıyla açtılar.

 

Elmadağ Ana Okulu minik öğrencileri Yıl Sonu Sergisi Düzenledi.

Anaokulu konferans salonunda, 127 minik öğrencinin hazırladığı serginin açılışını Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergün Alimoğlu okul müdürü,öğretmenler ve serginin baş mimarı olan minik öğrenciler yaptı.

Şimdinin Minikleri Yarının Büyükleri

Sergiyi minik öğrencilerle gezen Başkan Şahin; “Yeteneklerin en hızlı geliştiği ve biçimlendiği dönemin Okul Öncesi Çağı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle 0-6 yaş dönemi; çocuğun gelişiminin en kritik, en ilginç, en çok dikkat isteyen ve ziyan edilmemesi gereken bir dönemdir. Bu dönemde görev alacak öğretmenler eğitimli olmalıdırlar. Bugün miniklerimizin yaptığı çalışmaları görünce eğitimin önemini bir kez daha anlamış bulunmaktayız. Şimdinin minikleri yarının büyükleri olan bu küçücük öğrencilerimizin yaptıkları el emeği çalışmaları o kadar güzel ki  Sizleri alkışlamak istiyorum” dedi.

Başkan Şahin’e Teşekkür.
 
Elmadağ Ana Okulu Müdürü Cemil Tarin; “ Bu çalışmaların hepsi öğrencilerimize ait. Kendi el becerileri ile yaptıkları çalışmaları siz misafirlerimize sergilediler. Sergiden önce daha çok heyecanlıydılar ama şuanda ortama alışmış görünüyorlar.” Dedi. Müdür Tarin; katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederken, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e ise göstermiş olduğu ilgi alaka ve vermiş olduğu desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr