T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
2011- 2012 eğitim ve öğretim yılı karnelerin verilmesiyle sona erdi.‏

 Yurt genelinde büyük bir coşku ve heyecanla, 2011- 2012 eğitim ve öğretim yılı bugün karnelerin verilmesiyle sona erdi.

Elmadağ’da ülkenin dört bir yanında olduğu gibi karne heyecanı yaşandı. Karnelerini Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in elinden alan Elmadağlı öğrencilerin heyecanları görülmeye değerdi.

Başkan Gazi Şahin, Barut İlköğretim okulunu, Sağlık Meslek Lisesini, Elmadağ Lisesini ve Gümüşpala İlköğretim okullarını ziyaret ederek, öğrencilere karnelerini ve okul sıralamasında dereceye girenlere hediyelerini verdi. Başkan Gazi Şahin; “ Hepinizi yürekten kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Eğitimci Başkan’a Eğitimcilerden Teşekkür.

Barut İlköğretim Okulu Müdürü Bülent Küpeli yaptığı konuşmada öğrencileri tebrik ederken; “Bizlere her zaman destek olan, eğitimde ve sosyal faaliyetlerimizde de bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Gazi Şahin’e bu vesile ile teşekkür etmek istiyorum.”dedi.

Öğrenciler, Karnelerini Başkan Şahin’den Aldı.

Barut İlköğretim okulunda karneleri dağıtan Başkan Gazi Şahin daha sonra Elmadağ Sağlık Meslek Lisesinde düzenlenen karne törenine katıldı. Burada da öğrencilere karnelerini ve hediyeler veren Başkan Şahin, öğrencileri, öğretmenleri ve velileri kutladı.

Gümüşpala İlköğretim Okul Öğrencisi Cemre Su Türk’ten Örnek Davranış.

Gümüşpala İlköğretim Okulu 6.cı sınıf öğrencisi Cemre Su Türk, “Değerler Eğitimi” Projesi kapsamında kazandığı bisiklet ödülünü, “Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu”na bağışlayarak örnek bir davranışta bulundu. Cemreyi tebrik eden Başkan Gazi Şahin; “ Seninle gurur duyuyoruz. Aferinsana. Çok güzel ve anlamlı bir davranış örneğini burada herkese göstermiş oldun. Tekrar tebrik ediyorum seni” dedi. Burada da karneleri dağıtıp, okul sıralamasında dereceye giren öğrencilere hediye veren Başkan Şahin; “ Bol bol oyunlar oynayın. Ama bol bol da kitap okumayı asla ihmal etmeyin.”

Velilere de seslenen Başkan Şahin. “ Çocukları bunaltmayın, oyun oynasınlar, gezsinler ama tabi ki de her şey sizlerin kontrolünde olsun” dedi

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr