T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Kars Ardahan Iğdırlılar Birliği Dayanışma Platformu'ndan Ziyaret

 

Kars Ardahan Iğdırlılar Birliği Dayanışma Platformu (KAI-BİR) Genel Başkanı Sebahattin Şengül ve beraberindeki Dayanışma Platformu Üyeleri, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Hemşehirlilerimize Göstermiş Olduğu İlgi ve Alakadan Dolayı Teşekkür

(KAI-BİR) Genel Başkanı Sebahattin Şengül, Başkan Gazi Şahin’i ziyaret sebeplerinin; “Başkan Şahin ile Mamak Belediye Başkanlığı yaptığı dönemlerde yoğun olan ilişkilerinin devamlılığını sağlamak olduğunu söylerken, Elmadağ Hasanoğlan Mahallesinde bulunan Kars, Ardahan ve Iğdırlı hemşehirlilerimize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmek ve Bu bölgede bulunan hemşehirlilerimiz ile birlikte sosyal faaliyetler yapmak istiyoruz. Bu faaliyetlerde, Sayın Başkanımız Gazi Şahin’i hem aramızda görmek istiyor, hem de desteklerini bekliyoruz” dedi.

Toplumun kültürünü yaşatan derneklere önem verelim.

Başkan Gazi Şahin’de misafirlerine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, duyduğu memnuniyeti; “Yapılacak her türlü faaliyetlerinize imkânlar dâhilinde elimizden geleni yapacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın” diyerek, Böyle derneklerin kültür ve sosyal faaliyetler çerçevesinde bir grubun,bir toplumun birlik ve beraberliğini sağlayan en büyük unsurlar olduğunu belirip, “Birlik ve Beraberliğin sağlanabilmesi için, bizlerde elimizden geleni her zaman yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bu tür dernekler bir toplumun kültürünü yaşatan ve devamlılığını sağlayan önemli kuruluşlardır.” dedi.

Başkan Şahin’e, Türk Bayraklı İsimlik Hediye.

(KAI-BİR) Genel Başkanı Sebahattin Şengül, Başkan Gazi Şahin’e Türk Bayrağının altına ismi yazılı masa üstü isimlik hediye ederek, “ Bizleri güler yüzünüzle ağırladığınız ve destek sözü verdiğiniz için tekrar teşekkür ediyoruz” dedi. 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr