T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ ‘da Başkanlık Kupası Sahibini Buldu.

 

Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Kurumlar arası Halı saha Bahar turnuvası ve Başkanlık Kupası maçları, heyecanlı ve çekişmeli geçen maçların ardından sona erdi.

Belediye Halı Sahasında yapılan turnuvaya 16 kurum ve 12 halk takımı katılım sağladı. 28 takımın iki grup halinde yaptığı çekişmeli maçlar sonucu iki grup birincileri Başkanlık Kupası için final maçı yaptı.

Başkanlık Kupası Finali Bol Gollü Geçti.

Halk takımları gurubunda rakiplerini yenerek Başkanlık kupası finali oynamaya hak kazanan Ramazanoğulları İnşaat takımı, Kurum takımları gurubunun finalisti olan Roketsan’ı 5-2 yenerek Başkanlık Kupasını kazandı.

Grup Birincileri, İkincileri ve Üçüncüleri Madalya ve Kupalarını Aldı.

Kurum takımları grubunu birinci bitiren Roketsan’ın ardından ikiciliği Cimpor Yibitaş, üçüncülüğü ise Rigips takımı hak etti. Halk takımları grubunda,  birinci bitiren ve Başkanlık kupasını kazanan Ramazanoğulları İnşaatın ardından ikinci Çalık spor, Üçüncü Vahit Tur takımı oldu.

Başkanlık Kupası Final maçının ardından başarılı sporcular için kupa ve madalya töreni düzenlendi. Törene; Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Roketsan Elmadağ Genel Müdür Vekili Yavuz Aka, Roketsan Elmadağ Yönetim kadrosu, Sporcular ve Çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkanlık Kupasını, Başkan Şahin Verdi.

Başkanlık Kupasını kaldırmaya hak kazanan Ramazanoğulları İnşaat Takımına kupa ve Madalyalarını veren Başkan Gazi Şahin sporcuları tek tek kutlayarak tebrik etti. Kupa törenin de konuşma yapan Başkan Gazi Şahin; “ Burada, bu turnuvanın sonucunda sadece birinci olanlar kazanmadı. Turnuvaya katılan bütün takımlar hatta tüm Elmadağ’ımız kazandı. Birlik ve beraberlik ruhunun, heyecanın çekişmenin yüksek dozda olduğu bu turnuvaya katılan, turnuvaya renk katan herkese teşekkür ediyor tebrik ediyorum” dedi. Turnuvaların devamı gelecek demiştim ve yine diyorum “Bu tür organizasyonların devamı gelecek. Birlikte, bütünlük içerisinde çok güzel şeylere imza atacağız. Yeter ki sizler yapılan Kültür ve Sosyal faaliyetlere ilgi gösterin, katılımlar sağlayın. “dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr