T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Belmek sergi açtı

 

Elmadağ, Hasanoğlan mahallesinde faaliyetlerine devam eden Büyükşehir Belediyesine bağlı, Meslek Edindirme Kursu (BELMEK) yılsonu sergisi açılışı yaptı.

Açılışa Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Selma Okuroğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Şube Müdürü Kiramen Öncel, İlçe Daire Amirleri, Kurs hocaları, Kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kurdele Başkanlar Tarafından Kesildi.

Açılış kurdelesini Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ve Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Selma Okuroğlu beraber kestiler. Açılışta konuşma yapan Başkan Gazi Şahin; “ Öncelikle bu kursun açılmasını sağlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e sonrasında da emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başkan Şahin; “ Bu kursların sayesinde çok sayıda hanımefendi meslek sahibi olup, aile bütçesine destek oluyor. Hepinizi kutluyor tebrik ediyorum.” Dedi.

Başkan Şahin’e Teşekkür

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Selma Okuroğlu; “Başkan Gazi Şahin’e göstermiş olduğu ilgi alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kursiyerlere katılımlarından dolayı, Kurs hocalarına da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor alınan bu kursların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İki branşta eğitim alan 53 kursiyer el emeği göz nuru işlemelerini görücüye çıkarttı.

53 kursiyer aldıkları Şiş dantel ve İğne oyası kursları sonucu hazırladıkları el emeklerini sergiledi. Sergi katılımcılar tarafından büyük ilgi görürken, Başkan Gazi Şahin, tek tek incelediği işleri çok beğendiğini belirtti.

Serginin 25 Hazirana kadar açık olacağı bildirildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr