T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Yeni İlçe Emniyet Müdürüne Ziyaret

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ve beraberindeki Ak Parti İlçe Başkanı Eyüp Tekiner, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Bayram Çalık ve Belediye Meclis Üyesi İsmail Çiğdem, İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni atanan Cafer Tozluoğlun’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Bölge halkına hizmet için varız.

Elmadağ İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Cafer Tozluoğlu, misafirlerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. İlçe Emniyeti için nelerin yapılacağının da görüşüldüğü ziyarette, ilerleyen günlerde bölge halkına hizmet adına daha geniş çaplı toplantıların yapılacağı bilgisi alındı.

Yeni görevler, yeni başlangıçlardır.

Başkan Gazi Şahin; “Polis gerek kamu düzeninin sağlanması, gerekse bireylerin hak ve özgürlüklerinin korunması gibi çok önemli hizmeti 24 saat vatandaşımızı koruyabilmek adına görevinin başında bulunmaktadır. Polisin yapması gereken en önemli görev halka devlet adına hizmet vermektir. İlçemiz siz emniyet güçlerinin sayesinde huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı olmaktadır. Görevinizde başarılar diliyorum. Yeni görevler, yeni başlangıçlardır. Yeni görevinizde başarılar dilerken, her konuda yardımcı olacağımızdan, olmaya çalışacağımızdan en ufak bir şüpheniz olmasın.” Dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr