T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Yaz Spor Okulları 250 Sporcu İle Start Aldı.

 Elmadağ Kaymakamlığı ve Elmadağ Belediyesi Spor Kulübü’nün birlikte düzenlediği yaz spor okulları, Ertuğrul Gazi Spor Kompleksin de yapılan açılış töreni ile start aldı.

Bu sene üçüncüsünün düzenlendiği yaz spor okullarının açılışına; İlçe Kaymakamı Resul Kır, Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Garnizon Komutanı Ahmet Keleşoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Daire Amirleri, Sporcular ve çok sayıda vatandaş katıldı.

9 Dalda, 250 Sporcu Yetişecek.


Okulların yaz tatili dönemine girmesiyle birlikte, boş zamanlarını spor yaparak değerlendirmek isteyen 7-14 yaş grubu çocukların, yaz okullarına iğlisi yoğun oldu. Yüzme, Futbol, İngilizce, Satranç, Tekvando, Kişisel gelişim, Badminton, Tenis ve Basketbol dallarında eğitim alacak, 250 Sporcu adayı, bu kurslar sayesinde yetenekleri keşfederek geliştirme imkânları bulacak.

Başkan Şahin’ den, Elmadağ’a Müjde.

Açılış konuşmasını yapan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Öncelikle çocuklarını teşvik edip, destek olan, yaz okullarına gönderen aileleri tebrikediyor, sporcularımıza da başarılar diliyorum.” Dedi.Yaz spor okullarının üçüncüsünü açmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Şahin miniklere spor malzemelerini hediye ederken; “ Biz yaz okullarını Elmadağ da geleneksel hale getirdik. Çocuklarımızın gelişimlerine yardımcı olmak, boş zamanlarını en güzel şekilde değerlendirmelerini sağlamak güzel bir hizmet diye düşünüyorum.” Dedi. Yaz okulumuz da emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tekrar sporcularımıza da başarılar diliyorum. Dedi.

Açılıştan sonra Protokol üyeleri, sporcular ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr