T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Kermes Açılışına Katıldı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Elmadağ İsmetpaşa Mahallesi’nde Kermes Açtı

Elmadağ Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği’nin düzenlediği kermes açılışına Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ayhan Şerbetçi İlçe Milli Eğitim müdürü Saim Kuş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kermesin açılışını gerçekleştiren Başkan Gazi Şahin öğrencilerin faydasına olan her türlü organizasyonda bulunmaktan onur duyduğunu belirtti.

Başkan Şahin eğitim ve eğitime dair her türlü desteğin iyi yetişmiş bir nesil sağlayacağına ve iyi yetişmiş neslin, süregelen sosyal ve iktisadi problemlere karşı ileriye yönelik kesin sonuç verecek bir yatırım olduğuna dikkat çekti.

Gazi Şahin en büyük yatırımın insan odaklı yatırım olduğunun da altını çizdi.

Kermesin ev sahipliğini yapan Elmadağ Talebe Yurdu Müdürü Mümin Yılmaz bu kermesteki amaçlarının eğitim hayatını sürdürmeye çalışan öğrencilere destek sağlamak ve nitelikli eğitime bir nebzede olsun katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Mümin Yılmaz, yiyecek içecek kermesinden ziyade mobilyadan büro malzemelerine bayanların ihtiyaç duyduğu mutfak ve çeyiz malzemelerine kadar her türlü eşyanın kermeste sergilendiğini ifade etti. Kermesin 6 Haziran’a kadar açık olacağı bildirildi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr