T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’ın Muhtarları Belediye Faaliyetlerini Yerinde İnceledi.

 

Elmadağ Merkez, köy ve mahalle muhtarları Belediye faaliyetlerini bir bir gezerek inceleme ve Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’den bilgi alma fırsatı buldular.

Geziden Önce Bilgi Toplantısı Yapıldı.

Geziden önce Muhtarlar için bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya; Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Belediye Teknik Başkan Yardımcısı Erkan Talas ve muhtarlar katıldı. Yapılan ve hala devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Gazi Şahin, yapılan ve yapılacak olan her hizmetin, Özellikle alt yapı çalışmalarının Elmadağ’ın geleceğinin düşünülerek yapıldığını belirtti.

“Bitmiş olan ve Devam Eden Çalışmalar Yerinde İncelendi.

Toplantıdan sonra yapılan bölge gezisinde İlk olarak faaliyete geçen çalışmalar gezildi. Şehitlik Anıtı, Çamlık Mesire Alanı, Asfalt atılan yollar, Belediye Amfi Tiyatro alanı, Yeni Yapılan ve Revize edilen Parklar, Hasanoğlan Cet Deresi Piknik alanı, Akyurt Bağlantı yolu ( Havalimanı yolu), Hasanoğlan ve Yeşildere Ek Hizmet Binaları, Hayvan Barınağı, Ertuğrul Gazi Spor Kompleksi ve Atık Su Arıtma Tesisi gezilirken,  çalışmaları devam eden, Kargalı Barajı, Huzur Evi, Anadolu Lisesi, Kaldırım, asfalt, parke kilit taşı, İtfaiye Binası, Hasanoğlan Atık Su Arıtma Tesisi ve yeni projelerin uygulanacağı yerlerde incelendi.

Başkan Şahin ve Ekibine Muhtarlardan Teşekkür.

Gezi sırasında Elmadağ Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Oflaz; çalışmaları çok beğendiklerini belirterek, “ Sayın Başkanımızın bizler için büyük bir şans olduğunu, bu geziden sonra da daha iyi anladık. Alt yapı çalışmalarından dolayı belki biraz üst yapı çalışmaları gecikmiş olabilir fakat en zor olanı alt yapıyı bitirmektir. Görüyoruz ki alt yapının yüzde doksanı bitmiş durumda olan İlçemizde asfalt ve gerekli üst yapı hizmetleri başlamış durumda. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek başta olmak üzere Başkanımız Gazi Şahin ve ekibine de bizlere olan desteklerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.
 


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr