T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Gazi Şahin’den Milli Sporcular'a Ziyaret

 

22-29 Eylül 2012 tarihlerinde Rusya’nın St. Petersburg kentinde, IFMA ve Rusya Muaythai Federasyonu  tarafından yapılacak olan, Dünya Muaythai Şampiyonasın da Ülkemizi temsil edecek olan Milli Muaythai takımımız, Şampiyona öncesi 2. Etap Hazırlık kampını 37 Milli Sporcu ve 4 Milli antrenör ile Elmadağ Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kamp Eğitim Merkezinde yaptı.

Milli Sporculara, Başkan Şahin’den Ziyaret.

Sabah antrenmanın da sporcuları ziyaret eden ve milli sporcular ile yoğun bir tempoda sabah sporunu yapan Başkan Gazi Şahin; “Milli gururlarımızı, sizleri buradan ağırlamaktan gurur duyuyoruz.”dedi.  Sporun sağlıklı yaşamın anahtarlarından biri olduğunu aktaran Şahin, hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Muaythai Milli Takımlar Teknik Direktörü Teslime Çelik; “ Bizleri burada ziyaret ederek onurlandıran, Sporun ve Sporcunun her zaman yanında olan, Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” Dedi.Teslime Çelik; kamp yaptıkları Elmadağ İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kamp Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Elduran ve Ekibine göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr