T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ ’da Asfalt Çalışmaları Hız Kazandı.

 
Elmadağ’da alt yapı çalışması tamamlanan bölgelerde Büyükşehir Belediyesi tarafından asfaltlama çalışmaları başladı.
Elmadağ Üçevler mahallesi tamamen asfaltına kavuşurken, Kurtuluş mahallesi Barış caddesi ve İnal sokak ta asfalt serimi yapılmakta olup, Hasanoğlan Menderes Bulvarında ise trımer ile kazı çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.
Altyapı çalışmaları nedeniyle tahrip olan tüm sokak ve caddeler asfaltına kavuşuyor
Elmadağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre ;Altyapı çalışmaları devam eden Hasanoğlan fatih mahallesi,Muzafferekşi mahallesi ve  Lalabel’ de  ise çalışmaların tamamlanmasına müteakip asfalt serimine başlanacağı, 2012 yılı yatırım programı kapsamında; 6.000 ton mekanik, 4.500 ton asfalt serimi yapılmış odluğu bilgisi alındı.
İlçe halkının ulaşım sorunlarının asfalt çalışmaları ile çözüme kavuşması vatandaşları ve o bölgelerde ticari hayatını sürdürmeye çalışan ticaret erbabını sevindirdi.

Ben altyapının bitmediği yerlerde asfalt çalışmasının yapılmasının israf olacağına inanıyorum bu nedenle işlerimizi program dahilinde yapıyoruz. İlçemizdeki Çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek Beye çok teşekkür ediyorum. Her zaman olduğu gibi hizmetlerimizi halkımızın isteklerine göre yerine getirmeye gayret gösteriyor, Elmadağ’ımızın işini gece gündüz demeden 24 saat takip ediyoruz.”dedi. Başkan Şahin” İlçe genelinde başlatılan asfaltlama çalışmalarının planlı bir şekilde devam edeceğini bildirdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr