T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’e Çiçekli Teşekkür Ziyareti

 

Elmadağ, Hasanoğlan Mahallesi Belmak Site sakinleri, Başkan Gazi Şahin’e sürpriz teşekkür ziyaretinde bulundu.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret eden Belmak Camii ve Kur-an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Ataman ve beraberindeki site sakinleri, Başkan Şahin’e teşekkür etmek amacı ile çiçek takdim ettiler.

Tüm Elmadağ’a Yapılan ve Yapılacak Hizmetler İçin Teşekkür.

Dernek Başkanı Mehmet Ali Ataman ziyaret amaçlarını; “ Sayın Başkanımız Gazi Şahin’e, öncelikle tüm Elmadağ’a yapmış olduğu hizmetlerinden ve Belmak sitesine göstermiş olduğu ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür etmek için buradayız. Yapılan ve yapılacak olan hizmetler de karşılıksız kalmamalı, bu topraklara hizmet edenlere en azından bir teşekkür edilmeli, düşüncesiyle Başkanımız Gazi Şahin’i ziyarete gelmek istedik.” dedi.

Hizmet aşkıyla geldiğimiz bu göreve hizmet ederek devam ediyor olmanın onurunu yaşıyorum.

Başkan Gazi Şahin, misafirlerinin bu sürpriz ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken; “ Hizmet amacı ile geldiğimiz bu göreve hizmet ederek devam ediyor olmanın ve neticesinde siz değerli hemşehirlerimden teşekkür almanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum.” Dedi. Başkan Şahin; İlçe için yapılacak yeni yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr