T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan ŞAHİN'den İşitme Engelli Sporculara Ziyaret

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Kamp Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde kamp yapan Milli Sporcuları ziyaret etmeye devam ediyor.

Elmadağ Kamp Eğitim Merkezinde kampa giren İşitme Engelliler Tekvando Milli Takımı Sporcularını, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ziyaret etti.

Şampiyona maçına sıkı hazırlık yapıyorlar.

19-22 Eylül 2012 tarihleri arasında Venezüella’da yapılacak olan İşitme Engelliler Dünya Tekvando Şampiyonasına hazırlanan İşitme Engelliler Tekvando Milli Takımı, Şampiyona öncesi dördüncü hazırlık kampını gerçekleştiriyor. Sabah ve akşam olmak üzere çift idmanla hazırlıklarını sürdüren Milli Sporcular, Şampiyona öncesi son bir hazırlık kampına daha girecekler.

17 Milli Sporcu, Milli Teknik Direktör Fahrettin Yıldız ve Antrenörler Yavuz Sayan, Hüseyin Toprak ve Hande Aydın nezaretinde Şampiyona öncesi hazırlıklarını tamamlıyorlar.

Hedefimiz Dünya Şampiyonluğu.

Milli Teknik Direktör Fahrettin Yıldız  “Dört yıl önce Fransa’da yapılan Dünya Şampiyonasın da Dünya Şampiyonu olmuştuk, hedefimiz her zaman olduğu gibi yine birincilikler, yine Dünya Şampiyonluğu” dedi.

Kampı ziyaret ederek Milli Sporculara başarılar dileyen Başkan Şahin’e Sporculardan da ilgi yoğundu. Kamp ve yapılacak Şampiyona hakkında bilgi alan Başkan Gazi Şahin; “Şampiyona öncesi bir kampınız daha olacakmış. Sizleri İlçemizde ağırlamak, misafir etmek onur ve kıvanç verici. Sizler gibi ülkemizi en üst seviyelerde temsil eden Milli Sporcularımızı ve spora gönül verenleri her zaman ağırlamak bizleri mutlu ediyor.   ” dedi. Sporcuların Ramazan aylarını da kutlayan Başkan Şahin’in, sporcular ile yapmış olduğu sohbeti, Teknik Direktör Fahrettin Yıldız işaret dili ile çevrilerek aktardı.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr