T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Belediye Başkanları Birliği, Başkan Şahin’i Makamında Ziyaret Etti

 

Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı (Osmaniye Eski Belediye Başkanı) Davut Çuhadar ve beraberindeki,  Belediye Başkanları Birliği  Genel Saymanı (Karabük E. Bld. Bşk.) Hüseyin Erer ve Belediye Başkanları Birliği  Denetim Kurulu Üyesi (Gölbaşı E. Bld. Bşk.) Nasır Haşlak, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i ziyaret etti.

Belediyeciliğin dünü, bugünü gibi pek çok konunun konuşulduğu ziyarette imzalar da atıldı.

Ziyarette Belediyeciliğin dünü, bugünü Belediye Başkanlarının ve Başkan emeklilerinin sosyal ve ekonomik durumlarının, Başkan Gazi Şahin’in Ankara Yerel Yönetimlerine sağladığı katkılarının konuşulduğu ziyarette, Ülke gündeminde bulunan konular ve birliğin çalışmaları hakkında  değerlendirmeler yapıldı.

Başkan Şahin’den Birliğe İlk Adım.

Deneyimli ve başarılı bir Belediye Başkanı olan Gazi Şahin’i birliğimizde görmek istediğimizi  belirtmek için geldik, diyen Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Davut Çuhadar; “Belediye Başkanları Birliğimizin ne zaman ve nasıl kurulduğu, kuruluş amacı,  yaptığımız faaliyetler ve medyada yer alışımız gibi pek çok konuda Sayın Başkan Gazi Şahin’i bilgilendirilerek, aramızda görmekten şeref ve onur duyacağımızı kendilerine ilettik. İsteğimizi geri çevirmeyerek aramıza katılma kararını verdiler.” dedi. Başkan Çuhadar ; “Samimi, net ve objektif bir bakış açısına sahip olan,  Gazi ŞAHİN Başkanımızın başarılı çalışmalarını takdirle ve beğeniyle izliyor, kendisini tebrik ediyoruz,üyeliğinin hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Hizmet için birlik ve beraberlik şart.

Ülkenin her bir köşesindeki Belediye Başkanlarının bir çatı altında toplanmasının önemine değinen Başkan Şahin; “Birlik ve dayanışmaya her zaman ihtiyacımız var. Birlikten güç doğar ilkesiyle kaliteli hizmet için  birliğimizi beraberliğimizi ve adaletimizi hiçbir zaman kaybetmeyelim inşallah” dedi. 

 

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr