T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Turnuvalar Geleneksel Hale Geldi

 

Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen ve  geleneksel hale gelen Ramazan turnuvasına 15 Takımın katılımı ile start verdi. Kupa ve madalyaları kazanmak için ter dökecek sporcular, ilk defa uygulanan gol krallığı ödülü içinde kıyasıya yarışacaklar.

Halktan Turnuvaya Yoğun İlgi.

Her akşam 22.00’ da başlayan turnuva maçlarına halktan da ilgi oldukça yoğun oluyor. Havaların gece serin olmasını fırsat bilen Elmadağlılar Belediye halı saha tesislerine gelerek sporculara destek olurlarken keyifli bir Ramazan akşamı geçirmenin de sefasını sürüyorlar.

Kupa ve Madalyaların Talibi Tam 15 Takım.

Turnuvada Kupa ve madalyalar için ter dökecek takımların isimleri ise şöyle açıklandı. Demirdağlarspor, Efe Elektrikspor, Doğanspor, İsbet Betonspor, İlçe Jandarma, Eskasanspor, Stüdyo L, Lalahanspor, Sağlıkspor, Ülkümspor, 29 Gençlikspor, Karacahasan Gençlikspor, Erçağ Kuyumculuk, EA Spor ve Karetta Tekstil takımları turnuvada boy gösterecekler. Yapılan Programa göre Final karşılaşmasının tarihi 17.08.2012 tarihi olarak belirlendi.

Başkan Şahin; “ Tüm Elmadağlı hemşerilerime teşekkür ediyorum”

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Bu tür turnuvaları, Kültür ve Sosyal faaliyetleri şükürler olsun ki İlçemizde geleneksel hale getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptığımız tüm faaliyetlere katılımlarını esirgemeyen tüm Elmadağlı hemşerilerime teşekkür ediyor, turnuvadaki sporculara da yürekten başarı diliyorum” dedi. Başkan Şahin birlik ve beraberliğe değinerek; “Görüyoruz ki İlçedeki dayanışma, birlik ve beraberlik her geçen gün, her yeni yapılan Sosyal faaliyetlerde daha da artıyor. Bu vesile ile tüm Elmadağ’ın ve tüm İslam Âleminin Ramazan ayını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr