T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin, Elmadağ Gümüşhaneliler Derneği İle İftarda Buluştu.

 
 
Yaklaşık 300 kişinin katıldığı iftar yemeğine, Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ Ak Parti İlçe Başkanı Eyüp Tekiner, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Bayram Çalık, İlçe Daire Amirleri ve dernek üyeleri katıldı.
 
Bayramınızı Şimdiden Kutluyorum.
 
Okunan Ezan-ı Şerif’in ardından oruçlarını hep birlikte açan Gümüşhaneliler Derneği üyeleri ve katılımcılar birlik ve beraberlik mesajları verdiler. Başkan Gazi Şahin iftardan sonra yaptığı konuşmada; “ Böyle anlamlı bir yemekte sizler ile bir arada olmaktan son derece mutluyum. Dernekler bir toplumun kültür ve tarihini en iyi yaşatan ve de aktaran unsurlardır. Görüyoruz ki sizlerde gelecek nesillere toplumun temel bireyleri olacak gençlerimize, çocuklarımıza kültürümüzü ve tarihimizi en doğru şekilde anlatıyor ve yaşatıyorsunuz.” dedi. Yaklaşan Ramazan Bayramlarını da kutlayan Başkan Gazi Şahin; “Şimdiden hepinizin Bayramını da bu vesile ile kutluyor hayırlara vesile olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum” dedi.
 
 Dernek Başkanı Cüce’den Teşekkür.   
 
Dernek Başkanı Ercan Cüce, katılımlarından dolayı Başkan Gazi Şahin ve herkese teşekkür ederken; “ Davetini geri çevirmeyerek bizleri burada onurlandırdığınız için teşekkür eder, yaklaşan mübarek Ramazan Bayramınızı da bu vesile ile kutlarım” dedi.
 
İftar yemeğinden sonra teravih namazı hep birlikte kılındı.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr