T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi 1000 Kişiye İftar Yemeği Verdi

 

Elmadağ Belediyesi ve Esnaflarında katkılarıyla muhtaç aileler için Belediye hizmet binası önünde iftar yemeği verdi.

Yemeğe İlçe Belediye Başkanı Gazi Şahin, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Eyyüp Tekiner, İlçe Müftüsü Faruk Turhan, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Esnafları,Belediye Birim Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Birlik ve beraberlik  içerisinde açılan iftarın ardından eller semaya şükür için açıldı. Okunan duaların ardından, konuşma yapan Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Allah hepimizin oruçlarını kabul etsin. Birlik ve Beraberliğimizi daim etsin” dedi. Başkan Şahin katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederken, katkılarından dolayı da esnaflara teşekkür etti. Şimdiden yaklaşan Mübarek Ramazan Bayramını da kutlayan Başkan Şahin; “ Birlik ve Beraberliğin en gerekli olduğunu bildiğimiz bu kutsal ayda bizlerde üzerimize düşen görevleri yaptığımızı düşünüyor, huzur içerisinde Bayramı bekliyoruz” dedi.

Başkan amcadan miniklere sürpriz hediyeler vardı.

Yüzümüzün tebessümü, yarınlarımızın umudu olan miniklerimiz için İftardan sonra düzenlenen eğlence programında, tahta bacak tarafından çeşitli yarışmalar düzenlendi. Başarılı olan miniklere Başkan amcalarından sürpriz hediyeler vardı. Hediyeleri almak için kıyasıya yarışan çocukların keyifleri ise görülmeye değerdi. Tüm çocuklara dağıtılan pamuk şekeri, dondurma, osmanlı macunu ise ağızları tatlandırdı.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr