T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Huzurevi İnşaatı Hızla Devam Ediyor

 
Tatlıca mahallesi çamlık alanı içerisinde bulunan 5.139 metrekarelik alanda Ankara İl Özel İdaresi tarafından ihale edilip, Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğünce yapı kontrollüğü üstlenilen 5 katlı ,8.214 metre kare inşaat alanına sahip ,78 odalı ,96 kişilik huzur evi inşaatı hızla devam ediyor.

“Sosyal bir ihtiyacı yerine getireceğiz”

Yaşlılarımıza saygı ve sevgi göstermek hepimizin görevi.
 Başkan Şahin;” Yaşlılarımız, tecrübeleri ve zaman içerisindeki tanıklık ettikleri değerler ile genç kuşaklara ışık tutan hazinelerimizdir. Yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek hepimizin görevidir. Devletimizin destekleri ile İlçemizde bu sosyal ihtiyacı karşılayacak olmanın gururunu yaşıyoruz .”dedi.

 

Belediye Başkanı Gazi Şahin; Günümüzdeki huzurevleri kimsesizlere, düşkünlere, çaresizlere bir çare olma felsefesinden hareketle sosyal bir ihtiyaç olarak doğmuştur. Bakıma ve korunmaya muhtaç kişilere hizmet sunmak için devletimizin destekleri ile bugün ülkemizde çok modern huzurevi hizmetleri mevcuttur. Bunun temelinde bizim yüce dinimizin insana verdiği değerin yanı sıra yaşlılarımıza saygıda yatmaktadır.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr