T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Futbol Maratonuna Sıkı Hazırlanıyor

 

17.12.2011 tarihinde Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünün yapmış olduğu Olağanüstü Genel Kurul toplantısı sonucunda,3 sezon boyunca amatör liglere katılamayan kulübün, 2. Amatör lig maçlarına hazırlanmasına karar verildi. 1. Amatör Kümeye yükselebilmek için, hazırlık kampına giren Kulüp bünyesinde oluşturulan antrenör kadrosuyla 2002-2003-2004 ve 2005 doğumlu genç sporcular için Altyapı Koordinasyon Merkezi oluşturuldu.

A Takımı kapma girdi.

Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı yaptığı açıklama da; “Kulübümüzün, U13-U14 ve U15 kategorilerinde de amatör liglere katılabilmesi için ‘Amatör Kulüpler Federasyonu’ nezdinde başvurularımız tamamlanmış olup, hazırlıklarımıza başlamış bulunuyoruz. 2. Amatör ligde İlçemizi temsil edecek olan A takımımız Elmadağ Kamp Eğitim Merkezinde ve Elmadağ Belediyesi halı saha kompleksinde yoğun çalışmalarına başlarken, sporcu seçmelerimiz ise hızla devam etmektedir.” dedi.

Başkan Gazi Şahin’ den spora ve  sporcuya tam destek.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “2012-2013 eğitim ve Öğretim yılının başlamasına müteakip İlçemiz okullarında yapılacak seçmeler ile, sporcu sayımızı artırarak, zorlu maratona daha fazla sporcuyla girmeyi hedefliyoruz. İlçemizi 2012 yılı içerisinde 4 farklı yaş gurubunda temsil edecek olmanın onuru ve gururunu yaşarken, tüm İlçe halkımızı sporcularımıza destek olmaları için antrenmanlara ve maçlara davet ediyoruz.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr