T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Eğitim ve Öğretime Merhaba Dedi

 
Elmadağ Kurtuluş İlköğretim Okulu, 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılı öğretime yeni başlayan birinci sınıf öğrencileri ve anasınıfı öğrencileri için açılış töreni düzenledi.
Kurtuluş İlköğretim Okulu bahçesinde düzenlenen törene, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Okul Müdürü Halil Dede Ayan, öğretmenler, minik öğrenciler ve velileri katıldı.

Başkan Şahin Eğitim ve Spor Bir arada yürütülmeli.

Törende minik öğrencilere başkan amcalarından sürpriz hediye de vardı. İlk kez okul sıralarına oturmanın heyecanını yaşayan minik öğrencilere Badminton raketi ile badminton topu dağıtan Başkan Gazi Şahin; sizlerin iyi birer eğitim almış sporcular olduğunuzu ve bu vatana millete en hayırlı işleri yapabildiğinizi görmeyi ne kadar çok isterim bilemezsiniz” dedi.Yeni Eğitim ve Öğretim yılının  hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Şahin ; “Eğitimin hayatımızdaki önemi tabi ki tartışılamaz. Fakat eğitimle sporun bir arada olmaması için hiçbir neden yok. Biz eğitimle sporun bir arada olması ve başarının daha da artması için elimizden geleni yaparak, başarının artması için çalışıyoruz.” dedi.

Başkan Şahin’e Teşekkür.

Okul Müdürü Halil Dede Ayan; Başkan Gazi Şahin’e sürpriz hediyelerinden dolayı teşekkür ederek; “ Okulumuzun Badminton da ne kadar başarılı olduğunu herkes biliyor ve takdir ediyor. Bu başarının devamını sağlamak adına Sayın Başkanımız Gazi Şahin Bey ilk adımı atan oldu. Bizlerde elimizden geleni yaparak siz veliler ve öğrencilerimizle yapmış olduğumuz ortak çalışmalar sonucunda hem eğitimde hem de sporda başarılarımızı ikiye katlayarak adımızı en güzel şekilde tüm ülkeye duyuracağız” dedi.
Konuşmaların ardından birinci sınıf öğrencileri için kura çekimi yapıldı. Kura çekimi ile öğrencilerin hangi sınıflarda eğitim alacakları belirlendi

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr