T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’den Eğitime Bir Destek Daha

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Okulların Tatile Girmesiyle Birlikte Yeni Bir Uygulamaya Geçileceğini Bildirdi. Başkan Şahin Konuğu Olan İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan’a Uygulama Hakkında Bilgi Verdi.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i, makamında il Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ve beraberindeki heyet ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Gazi Şahin’i önceki çalışmalarından dolayı tebrik eden İl Mili Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan Başkan Şahin’den Elmadağ içinde eğitime destek vereceğini umduğunu belirtti.
 
Ziyaretten memnun kaldığını söyleyen Başkan Şahin, Elmadağ’da da eğitime destek olacağını ifade etti.
 Gazi Şahin, Eğitim için etkili ve kaliteli bir çalışmanın önemine değinerek şunları söyledi.” Eğitim için her kurum ve kuruluşla, her türlü proje önerisine açığız. Elmadağ Belediyesi  olarak imkanlar dahilinde  yapılması gereken ne varsa yapılacaktır. Geleceğimiz için çalışmak bizim için onur vericidir” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan’la eğitim üzerin sohbet eden Başkan Gazi Şahin Elmadağ’da eğitim hayatını sürdüren liseleri yakından ilgilendirecek bir uygulamaya geçileceğini söyledi.

Pilot Okul Elmadağ Lisesi

Başkan Gazi Şahin okulların tatile girmesini bir fırsat olarak değerlendirdiğini söyleyerek okulların tadilatını ve eksiklerini gidermeye yönelik bir uygulama kararı aldıklarını söyledi. Gazi Şahin İlk olarak Elmadağ Lisesi’nin İhtiyaçları doğrultusunda eksiklerinin giderileceğini ifade etti.

Son olarak Gazi Şahin, pilot uygulama sonrasında imkanlar elverdiği sürece uygulamanın Elmadağ’da eğitim hayatını sürdüren tüm liseler için geçerli olacağını belirtti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr