T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi Öğrencilere “İlçemize Hoş Geldiniz” Dedi

 
Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine, yeni yılda başarı dilemek, birlik ve beraberliği sağlamak ve yeni kayıt yaptıran öğrenciler ile tanışmak amacıyla, Elmadağ Çamlık piknik alanında Elmadağ Belediyesi tarafından piknik organize edildi.
Çamlık piknik alanı 500 kişiyi ağırladı.
Pikniğe İlçe Kaymakamı Resul Kır, İlçe Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr. Ayhan Şerbetçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şuayip Bütün, İlçe Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Meslek Yüksek Okulu Öğretim Üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Özverili Başkan’a eğitim camiasından teşekkür.
Elmadağ Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Ayhan Şerbetçi öğrencilere hitaben “Eğitim gördüğünüz süre boyunca Okulumuzdaki hocalarımız kadar, Kaymakamlığımız, Belediyemiz, emniyet ve jandarma dâhil tüm idari amirlerimiz sizden yardımlarını esirgemeyeceklerdir. Bu piknikte, bunun en güzel göstergesidir ” dedi. Okul Müdürü Prof. Dr. Ayhan Şerbetçi, Belediye Başkanı Gazi Şahin’e eğitim adına yapmış olduğu desteklerinden, okullarımızın ihtiyaç ve taleplerine karşı göstermiş olduğu ilgi, alaka ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Başkan Şahin; Eğitim yılının hayırlı olmasını diledi, öğrencileri festivale davet etti.
Başkan Gazi Şahin ise pikniğin kaynaşma ortamını sağlamak amacı ile organize ettiklerini belirterek; “Sevgili Öğrenciler; Para, mevki, statü ve zenginliğe çalışarak ulaşılır. Çalışın, çalışın ki güzel Ülkemiz dünyanın en zengin, en demokratik ve üzerinde yaşamaya en çok arzu edilen bir ülke olsun.” Havasıyla, İnsanıyla ve çok saygı değer yöneticilerinin olduğu,şirin bir İlçe olan Elmadağ’ımıza Hepiniz hoş geldiniz diyor,yeni eğitim yılınızın hayırlı olmasını diliyorum ”dedi.Başkan Şahin; 21-22-23 Eylül de Elmadağ Belediyesi yanında bulunan amfi tiyatro alanında yapılacak olan  “Elmadağ İlçesi Yöresel Tarım Ürünlerini Tanıtma,Bayram Aracı Şenlikleri ve Tirit Festivaline” de tüm öğrencileri davet etti.
Piknik de döner ve ayran ikram edilirken, Elmadağ Belediyesi Kent orkestrası ve bağlama kursu hocası Emrah Metin tarafından verilen konser ile öğrenciler doyasıya eğlendiler.  

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr