T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Gece Gündüz Çalışıyor

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in bölge denetimi sırasında Kemalpaşa mahallesi Fidanlık sokakta ikamet eden mahalle sakinlerinin görüntü ve çevre kirliliğinden kurtulması, yolun daha verimli kullanılabilmesi için yol düzenleme  ve genişletme çalışmaları için ekibine gerekli talimatları verdi.
Fidanlık sokak ta yol genişletme ve asfaltlama çalışmaları tamamlandı.
Milli sporcularımızın eğitim çalışmalarını da yapmakta olduğu Elmadağ Gençlik ve Spor Kamp merkezinin de bulunduğu Kemalpaşa mahallesi Fidanlık sokak ta yol genişletilme çalışmalarına vakit geçirmeden başlandı.
Fen İşleri Müdürlüğü;  görüntü ve çevre kirliliğine yol açan yolun ıslahı ve harabe durumda bulunan evleri kamulaştırarak yıkım işlemini tamamladı. Devlet Demiryolları ile birlikte yapılan protokol kapsamında yer alan çevre düzenlemesi; 4 metreden tretuvarlarıyla beraber 12 metreye çıkarılarak yol genişlemesi ve ıslahı tamamlanırken, 4000 metre kare kilit taşı ve tretuvar, 8.000 metrekare yeni yeşil alan ve İçerisinde oyun gurubu, fıtness, kamelyalar, pergolaların da yer aldığı park kazandırıldı.
Vatandaşlardan Başkan Şahin’e teşekkür.
Aydınlatma çalışmalarının tamamlanmasına müteakip, Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı desteği ile atılan asfaltlama çalışmaları sonucunda yoluna kavuşan mahalle sakinleri memnuniyetlerini Başkan Gazi Şahin ve ekibine sundukları sevgi, ikram ve teşekkürlerle ifade ettiler.

Başkan Şahin Asfalt Çalışmasını Gecenin İlerleyen Saatlerine Kadar Takip Etti
.
Asfalt çalışmalarının nitelikli bir şekilde gece gündüz devam ettiğini ifade eden Başkan Şahin” Söz verdiklerimizi yaparız, Yapamayacağımız hiçbir şeye söz vermeyiz. Halka hizmet noktası konusunda en önemli işlevimiz alt yapı ve yollar olmalıdır. Biz hem alt yapıyı hem yolların tamir bakım ve asfaltını hem de eğitim kültür- sanat ve sportif faaliyetleri aynı anda birbirini tamamlayacak şekil ve kalitede yapmaya çalışıyoruz. İlgili kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği içerisinde Elmadağ’ımıza hizmet getiriyoruz.” dedi.

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr