T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Öğrencinin de Velinin de Yüzünü Güldürdü

 
 Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin’in, egitime verdigi destek tüm hizla sürdürüyor. Sahin 600 ögrenciye giyim ve kirtasiye yardiminda bulundu.
 
Belediye Baskani Gazi Sahin’in egitime yüzde yüz destegi çesitli alanlarda sürüyor. Basarili ögrencileri ödüllendiren, ögrencileri spor yapmaya motive eden ve yaz okullarina sagladigi destekle adindan söz ettiren Sahin, 2012 – 2013 yili Egitim Ögretim dönemi içerisinde su ana kadar 600 ögrenciye yardim etti.
 
Okul Müdürleri ve Belediye Kültür ve Sosyal Isler Müdürlügünce yapilan tespitler sonucunda belirlenen muhtaç ailelerin çocuklarinin yüzleri yine güldü. Ögrenci velileri çocuklarinin giyim ve kirtasiye ihtiyaçlarini Belediyeden aldiklari egitim yardimi kuponlariyla magazalardan diledigi gibi ihtiyaçlarini karsiladilar. Çocuklarinin ihtiyaçlari tamamlandikça velilerin de yüzü güldü.
 
Elmadag Belediye Baskani Gazi Sahin, özellikle ekonomik durumu yeterince iyi olmayan ögrencilere öncelik verdigini bunun yani sira basarili ögrencileri de ödüllendirdigini söyledi.
 
Sahin, “Egitime çok yönlü destek olmaliyiz.”dedi.
 
Elmadag Belediyesinin yaptigi yardimlar neticesinde mutlu olan ögrenciler basarili olacaklarini ifade ettiler. Egitime yönelik destegin belirli zamanli olmadigini ifade eden Baskan Gazi Sahin Okullarin eksiklikleri tespit edilerek iç dis boyalari, çevre düzenlemeleri, temizlik çalismalari ile “Egitime çok yönlü destek olmaliyiz.”dedi.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr