T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Gazi Şahin, Öğretmeninde Öğrencinin de Yanında Olmaya Devam Ediyor

 
 Başkan Gazi Şahin rutin olarak yapmış olduğu eğitim yuvalarına ziyaretlerini sürdürüyor. Elmadağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesini ziyaret eden Başkan Şahin, öğrencilere ve eğitimcilere başarılar dileyerek, sohbet ortamında öğrencilerin istek ve düşüncelerini dinledi.
 
Yeni Öğrencilere “İlçemize Hoş Geldiniz” dedi.
 
Birinci sınıf öğrencilerinin çoğunun başka il ve ilçelerden geldiğini öğrenen Başkan Gazi Şahin; “ Hepiniz şirin ilçemize hoş geldiniz.Bundan önceki eğitim yıllarınız nasıl hızlı geçmişse, inanın ki önünüzdeki dört yılda o kadar hızlı geçecektir.”dedi. Zamanın hızlı ve geri dönüşü olmayan bir süreç içerisinde geçtigini belirten Başkan Şahin; “ Öncelikle hedeflerinizi yüksek tutmalısınız, sizler henüz yolun başındasınız, çalışarak hedeflerinize ulaşabileceğinizin farkında olun ve çok çalışarak hedeflerinize ulaşın. Bu güzel devletimize, milletimize hizmet edecek siz gençlerin gözlerindeki ışığı görmek bizleri mutlu ediyor” dedi.
 
Okulu ve Okul bahçesini gezen Başkan Gazi Sahin çevre düzenlemeleri için Belediye Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerine gerekli talimatları verdi.
 
“Eğitime Destek Vatana En Büyük Hizmettir”, Diyen Başkana Teşekkür
 
Okul Müdürü Hüseyin Omaç; “ Yeni Eğitim ve Ögretim yılına Sayın Başkanımız Gazi Şahin’in önceki yıllarda oldugu gibi destekleri ile başladık. Her fırsatta “Eğitime destek vatana en büyük hizmettir” diyen Başkanımıza, Eğitime göstermiş olduğu hizmet ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr