T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Kurtuluş Mahallesi’nde “Yeni Cami Kuran Kursu” Açıldı

 
Kurtuluş Yeni Camii kuran kursunun açılış kurdelesini Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ile Elmadağ İlçe Müftüsü Faruk Turhan birlikte kesti.
 
Açılış programına Baskan Gazi Şahin, İlçe Müftüsü Faruk Turhan, Yeni Camii Derneği Dernek Başkanı Sadullah Tekin, Camii imamları ve çok sayıda kursiyer katıldı.
 
Kuran kursu 70 kursiyer ile başladı.
 
İlçe Müftüsü Faruk Turhan; “ Öncelikle böylesine hayırlı bir işe vesile olanları kutluyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Özelikle Kuran Kursu yeri konusunda ve diğer konularda da çok büyük yardımlarda bulunan Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e de teşekkürlerimizi bir borç biliriz. İki katlı kurs binamızı 70 kursiyer ile açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mahalle halkının ilgisi oldukça yoğun, bu da bizleri çok mutlu ediyor” dedi.
 
Başkan Şahin’e Desteklerinden Dolayı Plaket Takdim Edildi.
 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e Kuran kursuna katkılarından dolayı, Camii Derneği tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Açılıştan sonra Kursu gezen ve kursiyerler ile sohbet eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Millet olarak Kur ’an’a olan saygımızı ve sevgimizi hiçbir zaman yitirmedik. Kur-an’ı yediden yetmişe hepimizin okuması lazım. Hocalarımızın öncülük ettiği Kur ’an kurslarımızda vatanını, milletini, bayrağını ve dinini seven yeni nesillerin yetişmesi temenni ediyoruz.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr