T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Gazi Şahin minikleri makamında ağırladı

 
Başkan Gazi Şahin minikleri makamında ağırladı.
 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Kurtuluş İlköğretim okulu Müdürü Halil Dede Ayan, Müdür Yardımcısı Tuğba Tuncer, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Hanım Kalaycı ve beraberlerindeki minik öğrencileri makamında ağırladı.
 
Ziyaret sebeplerini “Değerlerimle Değerliğim” eğitim projesi ile ilgili olduğunu belirten Okul Müdürü Halil Dede Ayan; “ Bu konuda Sayın Başkanımızın öğrencilerimize anlatacağı, paylaşmak isteyeceği şeylerin olduğunu düşünerek geldik. Bizleri hiçbir zaman geri çevirmeyen eğitimci Başkanımız’ a görüşme talebimizi kabul ettiği, çocuklarımızla birebir ilgilendiği için okulumuz ve eğitim camiası adına teşekkür ediyoruz.”dedi.
 
Başkan Şahin; “Bizim toplumumuz değerlerine çok önem vermiş ve bu değerleri gelecek biz nesillere en güzel şekilde bırakmıştır.” dedi.
 
Miniklerin sorularını tek tek cevaplayan Başkan Gazi Şahin ; “ Değerler; duygusal bir takım özelliklerimizi, sevgimizi, nefretimizi, düşüncelerimizi yönlendirerek yaşam çizgimize yön verirler.Bir başka deyişle,insanı olgunlaştırıp, kemale erdiren her şeydir. Bunun için sürekli çalışıp, çabalayacağız, değerleri kendimiz üreteceğiz. Yoksa insanında diğer varlıklardan hiçbir farkı , hiçbir değeri olmaz.”dedi.
 
“Eğitim ve Spor Bir Arada Olabilir”
 
Eğitim ve sporun bir arada olabileceğini fakat zaman planlamasını doğru yapmak gerektiğini belirterek minik misafirlerine badminton raketi hediye etti. Miniklerin talepleri üzerine okulları için geri dönüşüm kutuları ve bahçe düzenlemesi sözünü verdi.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr