T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ'da Doğalgaz Çalışmaları Start Aldı

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; Başkent Doğalgaz Dağıtım AŞ. ile yaptıkları görüşmeler neticesinde eksik olan bölümlerin tamamlanması için çalışma başlatılması konusunda karar aldıklarını ve doğalgaz çalışmaları söz verildiği tarihte başlandığını belirtti.
“Hizmet bizim aynamız, şiarımızdır.”
Başkan Gazi Şahin;“Biz daha önce doğalgaz çalışmaların takipçisi olduğumuzu beyanatlarımızda belirtmiştik. Eksik olmasın Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmeler sonucunda; Ekim ayı içerisinde eksik kalan çalışmaları tamamlamak üzere İlçemize geleceklerini, doğalgaz çalışmalarını başlatacaklarını da dile getirmiştik. Ekim ayının 16 - 17’sinde görüşmelerimizi tamamladık ve 18 Ekim’ de ise çalışmalar başladı. Bu çalışmalar için Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü’ne ve tüm doğalgaz ekibine teşekkür ediyorum. Hizmet bizim aynamız, şiarımızdır.”dedi.
"Halkımız en güzel hizmetlere layık”
Başkan Şahin, "Biz Belediye Başkanları olarak; hem insani, hem idari noktada yapıcı tavır ve davranışla, diyalogla hizmetin gelmesini sağlarız, eylemlere göre, şikâyetlere göre iş yapmayız, İlçemize hizmetleri getirirken Halkımızın ihtiyaç ve gereklilik analizini yaparak planlar yaptırıp, zamanı gelince de uygulamaya koyarız. Belediyecilik ve şehircilik anlayışımızı, hiç kimseden bir talep gelmese dahi, doğru hizmetlerin, doğru yatırımların, doğru altyapıların ve makul şehirciliğin gereklerini yerine getiririz. Halkımız, insanlarımız en güzel hizmetlere layıktır, biz onlara layık oldukları hizmeti sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz."dedi.

Başkan Şahin; İlçemize yapılan hizmetlerde, yaptığımız çalışmalarda, bizlere destek veren bütün kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr