T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin'den “Ressamlar Geldi Köyümüze” Projesi İçin Ressamlara Teşekkür Plaketi

 

13. Hasanoğlan gezici Sanat bayramı kapsamında Elmadağ Belediyesi ve Hasanoğlan Sanata Saygı Derneği işbirliği ile 21-27 Haziran 2012 tarihleri arasında Karacahasan, Yeşildere, Kayadibi, Deliller, Aşağı Kamışlı ve Tekke köylerinde gerçekleştirilen “ Ressamlar Geldi Köyümüze” projesine katılan amatör ressamlara, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından teşekkür belgesi verildi.

Başkan Şahin; “Sanatsız, Kültürsüz toplumlar lal (dilsiz) toplumlardır”

Başkan Gazi Şahin makamında kabul ettiği, Hasanoğlan Sanata Saygı Derneği Dernek Başkanı Mustafa Erol ve beraberindeki amatör ressamlara teşekkür ederek,  “Sanatsız, Kültürsüz toplumlar lal (dilsiz) toplumlardır” diyerek,  Sanatın ve Kültürün bir toplumun en büyük iletişim aracı olduğunu belirtti. Başkan Şahin;”Yaptığınız işin çok keyifli ve stres atmaya bire bir olduğunu düşünüyorum ancak bu işi güncel hayatınızla birleştirebilmeniz çok önemli. Bende kararımı verdim sizler gibi sanata gönül verenler ile birlikte resim çalışmaları yapacağım” dedi.

“Başkanımızın destekleri bizlere güç katıyor”

Hasanoğlan Sanata Saygı Derneği Dernek Başkanı Mustafa Erol; “ Sanat ilgi kanatları altında gelişir. Sayın Başkanımızın ilgisi ve destekleri bizlere her zaman güç katmaktadır. Sanata ve sanatçıya verdiği destekler için kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.  

Hoş geçen sohbetin ardından amatör ressamlar teşekkür belgelerini Başkan Gazi Şahin’in elinden teslim aldılar.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr