T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Turnuvalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

 
Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü İlçe genelinde başlattığı ortaokullar arası futbol turnuvası çekişmeli ve heyecanlı geçen maçların ardından sona erdi.
İlçe ortaokullarının katıldığı turnuvada birincilik Cumhuriyet İlköğretim Okulunun, İkincilik Yaşardoğu Orta okulunun, üçüncülük ise Şehit Şener Gündem Ortaokulu öğrencilerinin oldu.
Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Hocaları Maçları Takip Etti.
Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenen bu turnuvanın en büyük özelliği ise, U 13 Futbol takımında Futbol oynayacakların seçilmesi oldu. Bu sebepten dolayı örgencilerin heyecanları iki kat daha artarken, çekişmenin ve mücadelenin yüksek seviyelere çıkmasını sağladı.
Sporculardan Başkan Şahin’e Teşekkür.
Final Maçından sonra madalya ve kupa töreni düzenlendi. Kupalarını Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’den alan sporcular, Başkan Gazi Şahin’e teşekkür ettiler.
Eğitim ve Sporun Bir Arada Olması Gerekiyor.
Başkan Gazi Şahin, tek tek tebrik ederek kupa ve madalyalarını verdiği öğrencilere tavsiyeleri vardı. Eğitim ve Sporun bir arada yürütülebileceğini fakat zaman ayrımının iyi yapılması gerektiğini belirten Başkan Şahin; “ Sizler henüz yolun başında, önünde kocaman bir eğitim hayatı olan şimdinin küçükleri, yarının büyüklerisiniz. Spor ve Eğitimin bir arada olması gerekiyor. Onun için bizlerde sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi. Bu tür organizasyonların tek bir şampiyonunun olamadığını vurgulayan Başkan Gazi Şahin; “ Bu tür turnuvalar da tek bir takım şampiyon olmaz. Burada mücadele eden, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan herkes başarılı olmuş demektir. Ben hepinizi kutluyor, tebrik ediyorum” dedi.
 

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr