T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü Arasında protokol İmzalandı

 


Elmadağ Belediyesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol sonucunda, ihalesi Elmadağ Belediyesi tarafından yapılan Hasanoğlan Şehit Polis Necat Uzun Polis Merkezi Amirliğinin inşaatına başlandı.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Yaklaşık 15 bin nüfusa sahip olan Hasanoğlan mahallemizde bölgemizin asayişi için Emniyet Teşkilatımızın daha verimli çalışmasını ve halkımızın güvenliğinin üst seviyelerde korunmasını sağlamak amacıyla, Belediyemiz ve Emniyet Genel Müdürlüğümüz arasında imzalanan protokol sonucunda Hasanoğlan Polis Merkezi Amirliği olarak yapılmasına karar verildi ve zaman geçirmeden hafriyat çalışmalarına başlandı. Hızla devam eden Merkez Amirliği Su basma seviyesine getirilmiş olup, inşaatı devam etmektedir.“dedi.

Başkan Şahin; Suçluluğu önlemek ve buna ilişkin çözümler geliştirmek için çıkılan bu yolda 900 m2 ve 2 katlı olarak proje edilen Amirliğin en kısazamanda tamamlanıp, hizmete geçmesini planladıklarını, Polis Merkezi Amirliğinin ismi ise, “Şehit Necat Uzun Polis Merkezi Amirliği “olarak değiştirileceğini bildirdi. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr