T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi Eğitime %100 destek vermeye devam ediyor.

 
 Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin eğitime destek sözlerini bir bir yerine getirmeye devam ediyor.
 
Anasınıfının Açılış törenine yoğun ilgi vardı.
 
Hasanoğlan Mahallesi Mareşal Çakmak İlköğretim Okulu bahçesine Elmadağ Belediyesi tarafından yapılan müstakil ana sınıfı için açılış töreni düzenlendi. Törene İlçe Kaymakamı Resul Kır, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Garnizon Komutanı Ahmet Keleşoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şuayip Bütün, Belediye Meclis üyeleri, İlçe Daire amirleri, Mahalle muhtarları, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.
 
“Bizlere her zaman destek olan, eğitime destekte sınır tanımayan bir Belediye Başkanımız var.”
 
Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından, Törenin açılış konuşmasını yapan  Mareşal Çakmak İlköğretim Okulu Müdürü Halis Çiftçi; “Okulumuzun anasınıfı ihtiyacı olduğunu geçen yıl yine bir Ana sınıfı açılışında Sayın Başkanımız Gazi Şahin’e ilettik. Bizlere her zaman destek olan Başkanımız yine eğitim için büyük bir hizmete daha söz verdi ve verdiği sözü yerine getirerek hepimizin gördüğü gibi eksiği bulunmayan bir ana sınıfını eğitime sundu. Biz Elmadağlı eğitimciler çok şanslıyız. Bizlere her zaman destek olan, eğitime destekte sınır tanımayan Kaymakamımız ve  Belediye Başkanımız var. Kendilerine bu vesile ile kendi adıma ve veliler adına teşekkür ediyorum” dedi.
 
Başkan Gazi Şahin; “En Güzel Örnek, Eğitim Gönüllüsü Veliler.”
 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Belediye Meclisimizde Eğitim, Sağlık, Güvenlik vb. gibi kurum ve kuruluşlara gerekli destekleri vermek için bir karar aldık. Bu karar sonucu anasınıfı desteğimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Öncelikle Belediye Meclis Üyelerimize de teşekkür ediyorum” dedi.
 
“Eğitim hepimiz için gelecek, hepimiz için büyük bir güvendir”
 
Başkan Gazi Şahin en iyi hizmet için bölgedeki tüm kurum ve kuruluşla ile birlik beraberlik içerisinde olduklarını, gerekli destekleri verdiklerini de belirterek;      “Eğitim hepimiz için gelecek, hepimiz için büyük bir güvendir. Sağlıklı eğitim, sağlıklı geleceğin en büyük kaynağıdır” dedi. Biz yerel yönetim mahalli idare olarak bölgenin mahalli müşterek ihtiyaçlarını tespit edip en güzel hizmeti sunabilme gayreti içerisindeyiz. Yaptığımız araştırmalar sonucu Hasaoğlan Mareşal Çakmak İlköğretim Okulunun da böyle bir hizmete ihtiyacı vardı, bizde elimizdeki imkânları kullanarak böylesine güzel ve anlamlı bir hizmeti daha hayata geçirdik. Eğitim camiasına Hasanoğlan bölgemize hayırlı olsun” dedi.
 
Anasınıfı minik öğrencileri tarafından hazırlanan koro şeklinde söylenen şarkılar ve gösteriler katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Daha sonra program açılış kurdelesinin kesilmesi ve ana sınıfının protokol üyeleri tarafından gezilmesi ile sona erdi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr