T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Endonezyalı Antrenör İndraSeviawan Elmadağlı Genç Sporculara Eğitim Veriyor

 
Elmadağ İhtisas ve Gençlik Spor Kulübü Badminton takımı Endonezyalı antrenör İndraSeviawan ile antrenmanlarına devam ediyor.
 
Başarıdan başarıya koşan, Badminton Milli Takımlarına birçok sporcu veren Elmadağ İhtisas ve Gençlik Spor Kulübü, antrenmanlarını Endonezya’da Badminton birincilerini yetiştiren İndra Seviawan’ın katılımıyla hızla devam ediyor.
 
Şampiyonaya katılacak sporcular belirleniyor.
 
İndra Seviawan, Türkiye Badminton Federasyonu tarafından Ülkemize davet edilerek başarılı badminton takımlarına 10’ar günlük bir antrenman programı düzenleyerek tecrübe ve bilgilerini aktarırken, gelecek sene Ülkemizin ev sahipliği yapacağı “17 Yaş Avrupa Badminton Şampiyonası” na katılacak milli sporcuları seçiyor.
 
Elmadağ İhtisas ve Gençlik Spor Kulübü Badminton Takım Hocası Üstün Köksal; “ Bu uygulamanın Ülkemiz Badminton Milli takımına ve sporcularımıza son derece faydalı olacağını düşünüyorum. Çünkü Badmintonda en üst sıralarda bulunan, Endonezya Milli takımına sayısız başarılı sporcular yetiştiren İndra Seviawan hocamızın tecrübelerinden faydalanarak daha çok başarılı olabilmek için yeni uygulamalar yapmaktayız.” dedi. Türkiye Badminton Federasyonuna da teşekkür eden Üstün Köksal; “ Bizlere her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e bu vesile ile teşekkür etmek istiyorum” dedi.
 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Milli formayı giyerek Ülkemizi ve İlçemizi layıkıyla temsil eden sporcularımıza imkanlar dahilinde desteklerimiz devam edecektir” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr