T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Ankara Üniversitesi Rektörü’nden Başkan Şahin’e Nezaket Ziyareti

 
 Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş ve beraberindeki A.Ü. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Berahitdin ALBAYRAK, A.Ü.Taşınmaz Geliştirme ve Yapı İşleri Koordinatörü Prof.Dr.Harun Tanrıvermiş ve A.Ü. Rektörlüğü Genel Koordinatörü Prof.Dr.Kadirhan Sunguroğlu Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.
 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin geçtiğimiz günlerde Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Erkan İbiş’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmişti. Elmadağ’ı daha yakından tanımak için nezaket ziyareti gerçekleştirildiğini belirten Rektör Erkan İbiş; “Başkan Gazi Şahin’in nazik ziyaretine karşılık bizde kendisini Elmadağ’da, makamında ziyaret ederek karşılık vermek istedik” dedi.   
 
Başkan Şahin; “Bu Ziyaretlerin İlerde Yapılabilinecek Ortak Çalışmaların Başlangıcı Olmasını Temenni ediyorum”.
 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’de nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür ederken; Elmadağ’ın tarihi, kültürü ve yerleşimi hakkında bilgiler verdi. Başkan Şahin Ankara’ya çok yakın olan İçemiz, güzel ve büyük bir Üniversiteye ev sahipliği yapabilecek kapasitede,bu ziyaretinizin ilerde yapabileceğimiz ortak çalışmalar için bir başlangıç olmasını temenni ediyorum” dedi.
 
Elmadağ Meslek Yüksek Okulu da Ziyaret edildi.
 
Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksek Okulunu ziyaret eden Rektör Erkan İbiş ve beraberindeki heyet okul hakkında bilgi alırken Okul yönetiminin istek ve görüşlerini de dinledi.
 
Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof.Dr.Ayhan Şerbetçi okulun şuan 4 bölüm 8 program ile 1277 öğrenciye eğitim verdiğini belirterek; “ Bu eğitimi en yüksek kalitede vermeye çalışıyoruz. Sizlerinde destekleri ile bu kalitenin daha da yükseleceğine inanıyoruz” dedi. Prof. Dr. Şerbetçi Başkan Gazi Şahin’e okula ve eğitime göstermiş olduğu destekten dolayı da teşekkür etti.
 
Okulu gezen Rektör Erkan İbiş, öğrenciler tarafından hazırlanan projeleri de inceledi. Projelerin oldukça güzel olduğunu vurgulayan Rektör Erkan İbiş öğrencilere eğitimlerini devam ettirip yüksek düzeyde eğitim almalarını önerdi.  

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr