T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ'lı Sporcular Kupayı Başkan Şahin'e Armağan Ettiler.‏

 
Kulüplerarası Minikler Türkiye Badminton Şampiyonu Olan Elmadağ’lı Sporcular Kupayı Başkan Şahin’e Armağan Ettiler.
Minikler Kulüpler Türkiye Badminton Şampiyonası 29 Kasım-2 Aralık 2012 tarihleri arasında Ankara Pursaklar Spor Salon’unda yapıldı. 31 Kulübün katıldığı Şampiyonaya, 10 Sporcu ile katılan Elmadağ Gençlik ve İhtisas Kulübü sporcuları turnuvadan Şampiyonlukla ayrıldı.
“Kupayı Aldılar, Başkanı Ziyaret Ettiler.”
Şampiyon Sporcular ve takım antnerörü Üstün Köksal ile beraberlerindeki İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Elduran, Kurtuluş İlköğretim Okul Müdürü Halil Dede Ayan, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i ziyaret ederek, hem desteklerinden dolayı teşekkür ettiler, hemde kazandıkları kupayı Başkan Şahin’e takdim ettiler.
Başkan Gazi Şahin; “ İlçemiz sizlerle gurur duyuyor”
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ İlçe olarak sizlerle gurur duyuyoruz. Sizleri tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Bu başarıların burada kalmaması gerekiyor diyen Başkan Şahin; “ Bu başarılarınızın devamını getireceksiniz. Katıldığınız her turnuvadan ve Şampiyonalardan dereceler ile dönen Badminton takımımız zamanla daha büyük başarılara imza atacaktır, bizler buna inanıyoruz” dedi. “Bu başarılar kendinize daha çok güvenmenizi ve ailelerinizin sizlere olan desteğinin artmasını sağlayacaktır” diyen Başkan Gazi Şahin; “ Bizler başarısız olsanız dahi her zaman sizlerin yanınızdayız, desteklerimiz her zaman devam edecek” dedi.
“Elmadağ’lı Sporcular, Büyük Hedef, Büyük Başarı” dediler.
Başarılı olmak için ilk olarak büyük hedefler koyduklarını ve bu büyük hedeflere ulaşabilmek için çok çalıştıklarını belirten, Elmadağ İhtisas ve Gençlik Spor Kulübü Badminton Takımı Milli antranörü Üstün Köksal; “ Bizlere verilen bu büyük destek ve beklentinin karşılığını çok şükür ki büyük başarılar ile veriyoruz. Bizlerin her zaman en büyük destekçisi olan, bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen, yine bu büyük Şampiyonluk mücadelemizde Pursaklar’a gelerek, bize bir taraftar gibi destek veren, Sayın Başkanımız Gazi Şahin’e teşekkür ediyor, bu şampiyonluğumuzu da kendilerine armağan ediyoruz” dedi.
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr