T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
"Yaşam Boyu Onur Ödülleri" sahiplerini buldu.‏

 
“Yaşam Boyu Onur Ödülleri” sahiplerini buldu.
 
Ankara Seğmenler Kulübü Derneği Kuruluşunun 5. yıldönümü kutlama gecesi düzenledi. Geceye davetli olarak katılan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.
 
Dernek Başkanı Demir’den, Başkan Şahin’e Teşekkür
 
Ankara Seğmenler Kulübü Derneği Başkanı Şerafettin Demir yaptığı konuşmada katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederken; “ 5 yıl önce kurduğumuz derneğimize maddi manevi destek olan siz katılımcılarımıza, kurum ve kişilere bu gecenin anısına “ Yaşam boyu onur” ödülü vererek, bizlere destek olanları onure etmek istedik” dedi. Özellikle Mamak Belediye Başkanlığı döneminde Belediye konservatuarını derneğimize açarak, çalışma imkânımızı sağlayan ve o günden beri bizlere destek olan Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e dernek üyeleri ve kendi adıma teşekkür ediyorum” dedi.
 
“Hizmetler plaket almak için değil gerektiği için yapılır.”
 
Teşekkür plaketinden dolayı Şerafettin Demir’e teşekkür eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Biz hizmetlerimizi plaket almak için değil, o hizmetin yapılması gerektiğine inandığımız için yapıyoruz” dedi. Derneklerin günümüzde çok önemli rol oynadıklarını ve bu tür derneklerin örf, adet ve geleneklerimizi gelecek nesillere en güzel şekilde bırakacak en büyük unsurlar olduğunu belirten Başkan Gazi Şahin; “ Bizlere bırakılan gelenek ve göreneklerimizi bizlere öğretildiği şekilde bırakmak için bu tür anlamlı derneklere her zaman destek vermeliyiz” dedi.
 
Proje Kapsamında Yurt Dışından Gelen Misafirlere Sertifika Töreni Düzenlendi.
 
Avrupa Birliği Ulusal Ajans aracılığıyla “kültürel değişim projesi” kapsamında yurtdışından gelen misafirler, Ankara Seymenler Kulübü Derneği tarafından öğretilen seğmen oyunlarını sergilediler. Geceye katılan Yabancı misafirler için sertifika töreni düzenlendi. Ankara Seymenler Kulübü Derneği tarafından düzenlenen sertifikaları, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin verdi. 
 
 
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr