T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin, Fırıncılar ile Toplantı Yaptı.‏

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçede Fırıncılıkla uğraşan esnaflar ile sabahın erken saatlerinde kahvaltıda  bir araya geldi.

Toplantıya Belediye Başkanı Gazi Şahin, Teknik Başkan Yardımcısı Sami Özer, Zabıta Müdürü Yaşar Güneş ve İlçede fırıncılıkla uğraşan esnaflar katıldı.

Sorunları el birliği ile çözelim.

Başkan Şahin,” Bu toplantıyı sizlerle sohbet etmek, dertleşmek, sorunlarınızı isteklerinizi dinlemek, birlik ve beraberliğimizi tazelemek için düzenledik. Belediye olarak sizlerin huzurunu sağlamak,sizlerin ise halkımızın sağlığını korumak zorunda olduğunuzun bilincindeyiz diyerek “ Her ne sıkıntınız, ne sorununuz olursa olsun kapım her zaman açık, gelip oturalım konuşalım sohbet edip sorunları birlikte çözelim” dedi.

“İşyerlerimizi erken açalım ki işimiz bereketli olsun”

Şahin sözlerine; “ Rızık için işine erken gidenin işi bereketli olur ve başarı kazanır, İşinizi kaliteli, güven verici ve temiz yaparsanız rızkınız da artar diye devam etti, Esnafların işlerinde daha dikkatli olmalarını ve işyerlerini erken açılmalarını isteyen Başkan Gazi Şahin son olarak da bu tür toplantıların devam edeceğini belirtti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr