T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Makine Mühendisleri Odasından Başkan Şahin'e Ziyaret.

 
 
MMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sadettin Özkalender ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Ercanlı ve asansör bilim sorumlusu Cemal Gedikoğlu Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret eti.
 
2013 yılı eğitim programı ve MMO Ankara Şubesi olarak yaptıkları faaliyetler,yeni çıkan kanunlar hakkında bilgiler veren, MMO Ankara Şubesi Başkan Vekili Sadettin Özkalender; “ Özellikle yeni kanunlar ile aklı karışan vatandaşların aydınlatılmasını ve bu kanunların doğru bir şekilde anlatılıp uygulanmasını sağlamak için, asansör bakımı ve imalatı ile ilgili, mimarlara, yapı denetim kuruluşlarına, müteahhit lere, apartman yöneticilerine ve tüm Elmadağlı vatandaşlara bu eğitimleri vermek istiyoruz. Bu eğitim programları ile kanunların Elmadağlı vatandaşlara en doğru ve en anlaşılır şekilde anlatılmasını amaçlıyoruz” dedi.
 
Halkımızın bilinçlendirilmesi için her türlü desteğe varız.
 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Bu tür eğitimlerin uzman eğitimciler tarafından halkımıza anlatılıp bilinçlendirilmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” dedi.
 
Makamdaki ziyaretten sonra Belediye İmar ve Şehircilik Müdürlüğünü de ziyaret eden MMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sadettin Özkalender ve beraberindeki heyet burada da teknik ekiple fikir alışverişinde bulundular.
 
 
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr