T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağlı Sporcuların Başarıları Devam Ediyor

 

Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş takımı “Yaşar Doğu’yu anma” müsabakalarına katıldı.

11-13 Ocak 2013 tarihleri arasında Ankara Yaşar Doğu Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilen Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Merhum Yaşar Doğuyu anma programı kapsamında serbest stil güreş müsabakalarına 18 Takım 138 ile sporcu katıldı.

Elmadağlı Güreşçiler Altıncı Oldular.

Müsabakalara 20 Sporcu ile katılan Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bir birincilik, üç üçüncülük ve iki beşincilik alarak, bir altın ve üç bronz madalya kazanmaya hak kazanırken, takım halinde altıncı oldu.

Başkan Şahin Genç Sporcularını Tebrik Etti.

Sporcularını tebrik eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Elmadağ da ilk defa kurulan ve henüz yolun başında olan genç sporcularımızı, bu başarılarından dolayı tebrik ediyor, daha büyük başarılara imza atacaklarına inanıyoruz” dedi. Bu tür organizasyonların yeni kurulmuş takımlar için çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Şahin; “Bu tür organizasyonlarda amaç, ilk olarak tecrübe kazanmaktır. Fakat görüyoruz ki bizim takımımız derecelere girmeye başlayıp, tecrübe kısmını geçtiler. İstekli ve özverili çalışmaları sonucu kupa ve madalya almayı hak eden genç sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr