T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Ak Parti Milletvekili'nden Başkan Şahin'e Ziyaret

 


Ak Parti Sakarya Milletvekili ve Ak Parti Ankara il Koordinatörü Recep Yıldırım, Belediye Başkanı Gazi Şahin Şahin’i  makamına ziyaret etti.

Belediye başkanlık makamında yapılan toplantıya ;  Ak Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Abdülrezzak Soner,İlçe Başkanı Eyyüp Tekiner,İl Genel Meclis Üyesi Bayram Çalık ta katıldı.

Başkan Gazi Şahin; İlçede göreve geldiği günden itibaren gerçekleşen projelerini sunum halinde  Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım'a aktardı ve “İlçemiz halkına daha modern ve daha çağdaş bir İlçede yaşamalarının sağlanması için çalışmalarımızı göreve seçildiğimiz ilk günkü gibi büyük bir heyecan ve şevkle devam ettiriyoruz”. Dedi.

Projeler masaya yatırıldı, Elmadağ’ın 4 yılı değerlendirildi.

İlçemizi modern ve tanınan bir konuma yükseltmek için yeni projeler, yeni atılımlar gerçekleştiriyoruz. Ankara Büyükşehir Belediyemiz ve diğer ilgili kurumlar ile ortaklaşa yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda; Alt yapı, İçme Suyu Barajı, Arıtma Tesisleri, Huzurevi, İtfaiye Merkezi, Alt ve Üst Geçitler ve diğer çalışmaların çoğunluğunu bitirmiş durumdayız.İlçemizi tam donanımlı ve eksiksiz bir hale getirmek için yoğun çaba ve gayretler içerisindeyiz. Altyapı çalışmalarının büyük çoğunluğu tamamlandı, doğalgaz çalışmaları da hızla devam ediyor. Tamamlanmak üzere olan Kargalı Barajı ile su sorununa kısa zaman sonra köklü bir çözüm sağlanmış olacak. Yaklaşık 2.5 yıldır üzerinde çalışılan Hasanoğlan Sanayi Bölgesi imar planı tamamlanarak istihdamın ve gelişimin önü açıldı. Yani verdiğimiz sözlerden bir çoğu gerçekleşti. Ben inanıyorum bu tempoyu daha da artırıp Elmadağ’ımızı hakettiği konuma ve değere ulaştıracağız. Biz Elmadağımızda köklü değişimler yaparak İlçemizi durağan halden modern ve gelişen bir İlçe haline getirmek için gerekli çalışmaları yaptığımıza inanıyoruz.”dedi. Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Vekilden, Çalışmalara tam not.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım; 2014 yerel seçimler öncesi Ankara’nın İlçelerini ziyaret ederek mevcut fotoğraflarını tespit ettiklerini belirtirken yapılan çalışmalar ile hızla gelişen ve değişen bir İlçe olan Elmadağ’a gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.Recep Yıldırım; ’’Genel merkez olarak koordinasyon görevi yapıyoruz. Belediyelerimizin çalışmaları, teşkilatlarımızın çalışmaları, Teşkilatımızın Belediye ile olan ilişkileri ve halkımızın memnuniyetlerini ölçüyoruz. Belediyenin 4 yıllık  çalışmalarını hazırlanan sunumda izleyip değerlendirme yapan Vekil Yıldırım; “ Çalışmalar çok güzel,gördüğümüz kadarı ile önemli çalışmalar yapılmış ve yapılmaya da devam ediyor. Yapılan çalışmalar ile hızla gelişen ve değişen bir ilçe olan Elmadağ, devam eden çalışmaların bitmesine müteakip yeni kimliği ile daha güzel olacaktır. Özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’i tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

 


 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr