T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Minik Öğrencilerden, Eğitimci Başkan’a Çiçekli Teşekkür Ziyareti

 
Elmadağ Üçevler İlköğretim Okulundan, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e çiçekli teşekkür ziyareti.
Üçevler İlköğretim Okulu Okul Müdürü Orhan Ataklı, öğretmenler ve minik örgenciler, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret ederek, eğitim’e öğretmene ve öğrencilere vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ettiler.
Miniklerin el emeği ile yapılan çiçekle Başkana teşekkür!
Anasınıfı öğrencilerinin kendi elleri ile yaptıkları teşekkür çiçeğini minik öğrencilerin elinden alan Başkan Gazi Şahin, öğrencileri tek tek öperek  teşekkür etti.  Okul Müdürü Orhan Ataklı; Ziyaret sebeplerini, “Okulumuza bir ana sınıfı yaparak okul öncesi eğitime destek veren, okulumuzu güzelleştirmede sürekli iyileştirmeler yapan, biz eğitimcileri ve eğitim yuvalarını her fırsatta ziyaret ederek, dertlerimizi dinleyen, Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e teşekkür etmek ve minik öğrencilerimizin Başkan ile tanışmalarını sağlamak” dedi.
“Ülkemize faydalı birer bireyler olacaklarına inancımız tam.”
“Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizi ve onları bu ülkenin geleceği olmaları için hazırlayan eğitimcilerimizi seviyor ve de onlarla sürekli iletişim içerisinde olmaktan mutluluk duyuyoruz” diyerek eğitime olan inancını paylaşan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Sizleri makamında ağırlamaktan büyük keyif duyuyorum” dedi. Minik öğrencilere mesleki hedeflerini soran Başkan Şahin, aldığı cevaplar sonrası; “Şuanda sağımda ve solumda oturan şimdinin küçükleri, fakat Ülkemizin gelecekleri olan öğrencilerimizden, birinin öğretmen, birinin hakim olma hedeflerinin olacağını duymak gurur verici. Ülkemize faydalı birer bireyler olacaklarına inancımız tam. Bu inançtan dolayı eğitime ve eğitimcilerimize imkanlar dâhilinde yüzde yüz destek vereceğiz.” dedi.
 
 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr