T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Elmadağ’da

 

Devlet Bakanı ve aynı zamanda Başbakan Yardımcısı olan  Bülent Arınç, Elmadağ’da bir dizi açılışa katıldı. Açılışta Elmadağ Halkının En Doğru Seçimini Gazi Şahinle Gerçekleştirdiğini söyleyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Elmadağ’a Gazi Şahin’le birlikte hizmetinde geldiğini belirtti.

Elmadağ Anadolu Teknik Lisesi ve Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (ATL -METEM) ek bina açılışı için Elmadağ’a gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 24 derslikli binanın temel atma açılışını gerçekleştirdi.

Temel atma törenine Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Temel atma açılışı  öncesi kürsüden temel atma törenine gelen davetlilere ve halka hitap eden  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Elmadag Belediye Başkanı Gazi Şahin’i kısa sürede yaptığı hizmetlerden ve projelerinden dolayı tebrik ederek sözlerine söyle devam etti. “ Elmadağ halkı seçmesini iyi biliyor. Elmadağ Halkı seçimin en iyisini yaptı. Elmadağ’a en iyi hizmeti Gazi Şahin yapacaktır. Gazi Şahin’in önceki dönem Belediye başkanlığında; kıt şartlar altında neler yapabildiğini hepimiz gördük. Eğitime desteğini de biliyoruz. Gazi Şahin gerçeği Elmadağ’ın kalkınmasındaki bir gerçektir” dedi.


Kürsüden konuşmasını tamamlayan Bülent Arınç daha sonra temel atma törenin yapılacağı alana geçerek ilk çalışma  butonuna Elmadağ Müftüsü  Yusuf  İzzettin Kara’nın duaları eşliğinde bastı.

Elmadağ Anadolu Teknik Lisesi ve Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ek binasının temelinin dualarla atılmasından sonra, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç bir benzinlik açılışını da gerçekleştirdi.

Açılışların tamamlanmasından sonra Bülent Arınç, Gazi Şahin’in makamına uğrayarak hayırlı olsun temennilerini iletti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr