T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağlı Miniklerin Karne Sevinci

 
Elmadağ, Barut  İlköğretim Okulu 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılı birinci dönem sonu karne töreni düzenledi. Okul bahçesinde düzenlenen törende, Okul başarı sıralamasında dereceye giren öğrenciler, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından hediyeler ile ödüllendirildi.
“Bugünde Bizlerle Olan, Eğitimci Başkanımız Gazi Şahin’e teşekkür”
Törende konuşma yapan Okul Müdürü Bülent Küpeli 2012- 2013 Eğitim ve öğretim yılının ilk dönemi itibariyle, okul başarısının iyi olduğunu belirterek. “ Eğitimci öğretmenlerimizi, tüm öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyor tebrik ediyorum” dedi. Okul Müdürü Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in törene katılımından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Her zaman biz eğitimciler ile beraber olan, törenimize katılarak bugünde bizlerle olan Eğitimci Başkanımız Gazi Şahin’e eğitime yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
“Kitap okumayı unutmayalım”
4.sınıf  öğrencilerinin karnelerini elleriyle dağıtıp, miniklerin ileriye dönük hedeflerini tek tek soran Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; Sevgili minikler, büyük emekler verip, toplumda beraber yaşamayı, yardımlaşmayı, temizliği öğrendiniz. Siz öğrenciler sadece okulda değil sokakta ve evinizde de eğitiliyorsunuz ama en önemli eğitim yuvalarınız okullarımızdır. Sizleri yetiştiren öğretmenlerimizin elleri öpülmeli. Onlar nefesini, sağlığını, gücünü, bilgisini sizleri birer çağdaş insan haline getirebilmek için gayret ediyorlar. Onlara sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.” dedi. Tüm öğretmenleri, öğrencileri ve ailelerini kutlayarak.“ ikinci dönem daha çok çalışın daha başarılı olun” dedi. Başkan Şahin örencilere “On beş gün tatiliniz var. Tatilinizi dinlenerek, oyunlar oynayarak geçirin, fakat oyun oynamanın yanında bol bol kitap okumayı da unutmayın” dedi.
Tören, Başkan Gazi Şahine, eğitime yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı, Okul Müdürü Bülent Küpeli tarafından çiçek verildikten sonra sona erdi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr