T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Karne Öncesi, Başkan Gazi Şahin’e Teşekkür Ziyareti.

 

Karne öncesi Elmadağ Namık Kemal Orta Okulun dan, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e teşekkür ziyareti.

Namık Kemal Orta Okul Müdürü Güner Şahin, Öğretmenler, sınıf temsilcileri ve Okul aile birliği üyeleri, Başkan Gazi Şahin’i makamında ziyaret ederek, çiçek ve teşekkür plaketi sundular.

En önemlisi, öğrencilerimize destek ve hizmet veren Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e teşekkür ediyoruz.

Ziyaret sebeplerinin, Başkan Gazi Şahin’in eğitime olan destek ve hizmetlerine teşekkür etmek olduğunu belirten Okul Müdürü Güner Şahin; “ Okulumuza, biz eğitimcilere ve en önemlisi öğrencilerimize destek ve hizmet veren Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Şahin; Eğitimciye ve Geleceğimizin Teminatı Olan Öğrencilerimize Destek Ve Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz.

Yapılan hizmetleri teşekkür almak için yapmadıklarını belirten Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ İlk hedefimiz doğru zaman, doğru hizmet anlayışıdır. Biz, eğitime olan inancımız gereği, imkânlar dâhilinde, eğitime, eğitimciye ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize destek ve hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Namık Kemal Orta Okulu velilerine ve Okul yönetimine teşekkür eden Başkan Şahin; “Her zaman öğrenci ve okul yönetimi ile iletişim içerisinde olan siz velilerimizi kutluyor, teşekkür ediyorum. Eğitim de ailenin desteği çok önemlidir. Bu desteği tam aldığına inandığımız Namık Kemal Orta Okulu, eğitim de almış olduğu başarılar ile Ailenin eğitim de büyük bir faktör olduğunu gösteriyor” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr