T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Ankara İl Özel İdare'den Elmadağ'a Ziyaret

 

Ankara İl Özel İdare’den Başkan Gazi  Şahin i makamında  ziyaret.

Ankara İl Özel İdare Genel Sekreteri Adem Ceylan, İl Özel İdare Altyapı Hizmetleri Daire Başkanı Salih Tekeli, Ankara İl Genel Meclisi Ak Parti Grup Başkan Vekili Ekrem Çiftçi, Elmadağ Ak Parti İlçe Başkanı Eyüp Tekiner, Elmadağ İl Genel Meclis Üyesi Bayram Çalık, İl Genel Meclisi Üyesi Daimi Encümenleri  Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret etti.

4 yılda Elmadağ’a yapılan yatırımları, çalışmaları ve planlan projeleri anlatan Başkan Gazi Şahin; “ Bizler bu hizmetleri sizlerinde destekleri ile yapıyoruz. Kurumlar arası birlik ve beraberliğin getirdiği güzel çalışmalar ile halka hizmet etmenin huzuru içerisindeyiz” dedi. 2013 yılı içerisinde yapılması planlanan projeler hakkında da bilgiler veren Başkan Gazi Şahin; “ 2013 yılı içerisinde inşallah birçok hizmetin açılışlarını yapacağız.” dedi.

2013 de bir çok açılışa imza atacağız.

Başkan şahin; “Hafriyat çalışmaları devam eden Kültür ve Sanat Merkezi çalışmaları hızla devam etmekte ve bu hizmet Elmadağ’ın en büyük eksikliğini giderebilecek bir kapasitede yapılmaktadır. Yine büyük bir sorunumuz olan su kesintileri, bu yıl içerisinde hizmete girecek olan, şuanda son aşamaya gelmiş bulunan Kargalı Yer Altı barajı ile giderilecek. Yine Kent Meydanı ve İş Merkezi İnşaatları hızla devam etmekte. Yani birçok açılış için bu yıl içerisinde sizleri yine burada göreceğimize  inanıyoruz.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr