T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şampiyonluk Kupasını Alan Minik Güreşçilerden Teşekkür Ziyareti

 
Şampiyonluk Kupasını alan minik Güreşçiler den, Başkan Şahin’e Teşekkür Ziyareti.
18-20 Ocak 2013 tarihleri arasında, Ankara Yaşar Doğu Spor Salonunda yapılan 11- 13 Yaş Minikler Şampiyonlar Turnuvasında, Şampiyonluk kupası alan  Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş takımı, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
Başkan Şahin; “ Kupa ve Madalyalar Alarak İlçemizin Gurur Oldunuz”
Şampiyon Güreşçileri makamında kabul eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, minik sporcuları kutlayarak; “ Sizleri tebrik ediyorum. Henüz yeni kurulmuş bir takım olmamıza rağmen, kupa ve madalyalar alarak ilçemizin gururu oldunuz” dedi. Henüz yolun başındasınız, gelecek yıllarda daha büyük şampiyonluklar yaşayacağınızdan hiç bir şüphemiz yok” diyerek minik güreşçilere olan güven ve inancını belirten Başkan Şahin; “ Bu şekilde, istekli ve özverili çalışmalarınız sonucu daha büyük turnuvalarda ve şampiyonalarda İlçemizi ve Ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğinize olan inancımız tam” dedi.
Destek ve inanç ile gelen başarı
Başarının destek ve inançla geldiğini belirten Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımı Antrenör’ü Ahmet Lal; “ Bizlere olan inancından ve desteklerinden dolayı Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin başta olmak üzere, kulüp Başkanımız ve bizlere destek olan tüm Elmadağ İlçe halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr