T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
A Milli Güreş Takımına Ziyaret

 

8-9-10 Şubat 2013 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan, Uluslararası Yaşar Doğu Güreş Turnuvasına katılacak olan, Serbest Güreş A milli takımına Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin destek ziyaretinde bulundu.

Başkan Gazi Şahin; “Ülkemizi temsil eden siz sporcularımızdan, beklentilerimiz her zaman olduğu gibi şampiyonluklardır”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kamp Eğitim Merkezinde kampa giren Milli Güreşçilere moral ve destek ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Şahin, ziyareti sırasında Elmadağ İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün geleneksel olarak düzenlediği şampiyona öncesi moral pastasını da Milli sporcular ile beraber kesti. Antrenörler ve sporcular ile sohbet edip, başarı dileyen Başkan Gazi Şahin; “ Ülkemizi en güzel şekilde temsil eden siz değerli sporcularımızı ve antrenörlerimizi ilçemizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz” dedi.  “Ata sporumuzu seçerek, ülkemizi temsil eden siz sporcularımızdan, beklentilerimiz her zaman olduğu gibi yine şampiyonluklardır” diyerek Ata sporunun ülkemiz için önemine vurgu yapan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Cumhuriyet tarihimizin en başarılı spor dalı güreştir. Bu başarıların devamını getireceğinize olan inancımız tamdır. Sizlere başarılar diliyor, şampiyonluklar bekliyoruz” dedi.

Antrenör Adem Bereket; “ Yerel yöneticilerin bizleri ziyaret etmesi, bizler ile böylesine sıcak ilgi göstermesi bizlere ayrı bir güç katmaktadır”


58 Milli Sporcu ve 5 antrenör eşliğinde çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen takım antrenörlerinden Adem Bereket; “Çalışmaların çok yoğun ve verimli geçtiğini belirterek, 8-9-10 şubat tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası Yaşar Doğu Güreş turnuvasına iyi hazırlandığımıza inanıyoruz. Son hazırlıklarımızı tamamlayıp turnuvaya katılacağız” dedi. Güreş Milli Takımı olarak tüm branşlarda bütün kupa ve madalyalara aday olduklarını da belirten Milli antrenör ; “ Büyük başarıla imza atan Türk Milli Güreş Takımımız bu turnuvadan da en iyi dereceleri ile ayrılacaktır. Sporcularımıza ve bizlere güvenen, inanan Türk Milletine alacağımız başarıları armağan ediyoruz” dedi.  Adem Bereket; “ Yerel yöneticilerin bizleri ziyaret etmesi, bizler ile böylesine sıcak ilgi göstermesi bizlere ayrı bir güç katmaktadır. Bundan önceki kamplarımızda ve yine bugün bizleri ziyaret ederek büyük bir misafirperverlik örneği gösteren Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e teşekkür ediyorum” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr