T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’e Yıl Sonu Eğlence Programında “Kalkınma Sinerjisi” Plaketi verildi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e Tüm Elmadağlılar Adına Bir Plaket Verildi. Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek’in Takdim Ettiği Plaket Elmadağ’ın Değişen Yüzünün Simgesi Olarak Adlandırıldı.

Okulların yıl sonu tatiline girmesiyle birlikte Namık Kemal İlköğretim Okulu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu yıl sonu eğlence şenliğine Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdür Saim Kuş, eğlenmeyi seven minikler ve miniklerin her zaman en büyük destekçileri olan ebeveynleri katıldı.

İlköğretim okulu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu hediyeli eğlence programına ilgi büyüktü. Programda çocukların hazırlayıp sunduğu tiyatro gösterimi, müzik eşliğinde dans gösterileri, miniklerin şiir okumaları ve halk oyunları gösterisi davetlilerden büyük alkış aldı.

Eğlence programı sonunda miniklerin davetlilere kura çekimiyle çeşitli hediyeler vermeleri davetlileri heyecanlandırdı.

Gazi Şahin’e “Kalkınma Sinerjisi” Plaketi

Eğlence Programının sonunda ilçe kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Başkan Gazi Şahin’e Elmadağ’a kısa zaman zarfında sağladığı katkılardan dolayı bir plaket verdi. Sarıçiçek, davetli kalabalığa hitaben şunları söyledi.” Kısa bir zamanda ilçemize büyük katkılar sağlayan belediye başkanımıza teşekkür ediyor ve ilçemize sağladığı kalkınma sinerjisinden dolayı bu plaketi takdim ediyorum.” Dedi.

Başkan Gazi Şahin, Davetli kalabalığın alkışları arasında plaketi alarak henüz işin başında olduklarını, Elmadağ’a çok hizmetin getirileceğini ifade etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr