T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Aile Yaşam Merkezi Tatilde Eğlendirdi

 

Elmadağ Aile Şam Merkezi Yarı Yıl Tatilinde de çocukların Eğlence Merkezi Oldu.

15 günlük tatil sürecinde yaklaşık 80 öğrenciye ev sahipliği yapan Elmadağ Aile yaşam Merkezi, yarı tatilinde öğrencilere eğitim ve spor aktiveleri yaptırarak eğlenceli bir yarıyıl tatil geçirmelerini sağladı.

Aile Yaşam Merkezin de, matematik, bilgisayar, gitar, bağlama, keman gibi müziksel konuların yanı sıra, spor branşlarında güreş ve masa tenisi kurslarının da verildiği bildirildi.

Aile Yaşam Merkezinde birlik ve beraberliğin devamlılığını sağlamak ve başarıya teşvik etmek için bilgi yarışmaları ve zekâ oyunları oynadıklarını, bu yarışmalardan ve oyunlardan başarılı olan öğrencilere başarı belgeleri verdiklerini belirten, Elmadağ Aile Yaşam Merkezi Müdürü Tümer Daşdandır; “  Eğitim ve sporu seven tüm öğrencilerimizi, gençlerimizi ve ailelerini Aile Yaşam Merkezimize bekliyoruz. Okul öncesi kreş imkânımız ile minik misafirlerimiz için de çok güzel bir ortam bulunmaktadır. Ayrıca merkezimize gelen ailelerimizin çocuklarına sürpriz doğum günü partileri yaparak, birlik ve beraberlik içerisinde doğum günlerini kutlamamın da mutluluğunun hep birlikte yaşıyoruz” dedi. Bizleri her zaman ziyaret ederek, bizlerin ve merkezdeki üyelerin sorunlarını dinleyip yardımcı olan Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e teşekkür ediyorum” dedi.

“Elmadağ Aile Yaşam Merkezi, Yaşamın merkezi”

Elmadağ Aile Yaşam Merkezine olan ilgiden çok memnun olduğunu belirten Elmadağ belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Öncelikle bu güzel hizmeti İlçemize kazandıran Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek Bey’e tekrar teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Şahin; “Aile Yaşam Merkezlerinde, çocuklara, gençlere, hanımlara, yetişkinlere, hizmet alanları ayrı ayrı bölümler halinde oluşturulmuş. Oyun salonlarında gönüllerince eğlenebilmekte, spor aktivitelerinden yararlanabilmekte ve çeşitli alanlarda açılan eğitim amaçlı kurslara veya seminer programlarına katılabilmektedirler. Sporun,sosyal aktivitelerin ve eğitimin zevkli bir şekilde ele alındığı yaşamın merkezi olan Aile Yaşam Merkezine İlçe halkımızı gönül rahatlığıyla davet ediyorum.” Dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr