T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Minibüscüler İle Yemekte Buluştu.‏

 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, S.S. Elmadağ Minibüsçüler , Dolmuşçular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Üyeleri İle Yemekte Buluştu.
Kooperatif Başkanı Satılmış Çil; “ 2012- 2013 Eğitim ve öğretimin yarı yılı kazasız geçirmiş olmanın mutluluğu ile burada toplanmış bulunuyoruz. Dileğimiz aynen geçen dönem olduğu gibi ikinci yarıyılı da kazasız bir şekilde tamamlamaktır. Ayrıca evraklarında da hiçbir sorunu olmayan arkadaşlarımıza ve her zaman bizlerin sorunlarını dinleyip,çözüm yolları için çalışan, bizlerin davetini kırmayıp yemeğimize katılan Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e de katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
“Çocuklarımız sizlere emanet”
Yemekte şoförler ile sohbet eden Başkan Gazi Şahin; “Veliler çocuklarını sizlere emanet ederken şahsınızın, kişiliğinizin ve firmanızın güvenirliliğine bakarak emanet ederler. Okula giden bir ilköğretim öğrencisinin ailesinden sonra sürekli  gördüğü insan servis aracını kullanan şoför esnafıdır. Bu yüzden sizler davranışlarınıza oldukça dikkat etmeli adeta öğretmen gibi çocukların eğitilmesindeki rolünüzün öneminin farkında olmalısınız. Bunun için kılık kıyafetinizden, araçlarımızın temizliğine, saç sakal traşınıza kısacası tüm hal ve hareketlerinizin  çocuklar tarafından izlendiğinin farkında olarak davranmalısınız.” dedi.
“ Veliler adına ve kendi adına teşekkür”
Başkan Şahin; “Kurallara uyarak, dikkatli bir şekilde öğrencilerimiz eğitim yuvalarına taşıyan siz servis şoförlerimize veliler ve kendi adıma teşekkür ediyor,yarıyıl tatilinden sonra yeniden okulların açılmasıyla beraber başlamış olan çalışma döneminizin kazasız bir şekilde hepinize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr